لیزر موهای زیر بغل

در این مقاله در رابطه با لیزر موهای زیر بغل به شرح مطالبی خواهیم پرداخت. موهای زائد زیر بغل یکی از مشکلاتی است که بین افراد بسیار عذاب آور و شایع است.
شیوه های بسیاری جهت رفع موهای زائد زیر بغل وجود دارد. یکی از قدیمی ترین شیوه ها اصلاح آنها با استفاده از تیغ می باشد که معمولاً با عوارضی مانند ایجاد جوش های چرکی و زیر پوستی، زخم های پوستی، موهای زیر پوستی و همانند آن همراه است.

لیزر موهای زیربغل کلینیک سپنتا

از سایر شیوه ها برای اصلاح موهای زیر بغل مثل مومک، کرم موبر، وکس و یا بند انداختن نیز استفاده می شود که هیچ یک از آنها رضایت نسبی برای اشخاص ایجاد نکرده است.

خوشبختانه در دنیای امروزی با پیشرفت علم و تکنولوژی، به سادگی می توان طی چندین جلسه لیزر موهای زیر بغل، این موهای زائد را از بین برد.
ولیکن همیشه این پرسش برای افراد مطرح است که با توجه به اینکه قسمت زیر بغل غدد لنفاوی بسیاری را داراست آیا امکان دارد لیزر موجب تحریک این غدد شود یا خیر؟
در پاسخ به این پرسش باید گفت بعد از طی حدوداً ۲۵ سال از آغاز بکارگیری از لیزر موهای زائد زیر بغل حتی یک مورد از صدمه رسیدن به غدد لنفاوی یا عوارض طولانی مدت گزارش نشده است.
از آنجایی که لیزر ماهیت نوری دارد و عمق نفوذ آن بسیار پایین می باشد در نتیجه به هیچ وجه عوارض ناگواری برای کسی به همراه نخواهد داشت.

تأثیر لیزر روی رنگ پوست زیر بغل

آمار و مشاهدات روی اشخاصی که از لیزر موهای زیر بغل استفاده نموده اند حاکی از این است که بعد از پایان یافتن جلسات لیزر درمانی، تا حدودی رنگ این قسمت روشن تر خواهد شد و شخص حس بهتری نسبت به گذشته خواهد داشت.

تعداد جلسات لیزر برای موهای زائد زیر بغل

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زیر بغل طبق رنگ موها و رنگ پوست از حداقل ۴ تا حداکثر۸ جلسه در تغییر است. هرچه پوست قسمت زیر بغل تیره تر و موها نازک تر باشد تعداد جلسات بیشتر و هرچه پوست روشن تر و موها تیره تر باشد تعداد جلسات کمتری نیاز خواهد بود.

ماندگاری لیزر زیر بغل

لیزر موهای زیر بغل به هیچ وجه همیشگی نمی باشد. بعد از پایان یافتن جلسه های درمانی ( ۴ تا ۸ جلسه به فاصله ۱٫۵ تا ۲ ماه یک مرتبه) می بایست انجام مجدد لیزر به منظور ماندگاری بیشتر صورت پذیرد.

ضمن اینکه لیزر موهای زیر بغل موجب نابودی ۱۰۰ درصد موها نخواهد شد. با انجام لیزر در بهترین حالت ممکن بین ۸۵ تا ۹۰ درصد موها از بین می روند و یا کرکی و بسیار نازک می شوند.

هر جلسه لیزر موهای زیر بغل بین ۶ تا ۸ دقیقه به طول می انجامد. اغلب نتیجه و اثرات این روش دو هفته پس از اولین جلسه لیزر، به صورت ریزش موهای پراکنده خود را نشان می دهد.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو سپنتا

لیزر موهای زائدمقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

contact-icon