لیزر موهای زائد پا

در این مقاله مطالب و توضیحاتی در رابطه با لیزر موهای زائد پا ذکر شده است. در دنیای امروزی با پیشرفت علم پزشکی در زمینه پوست و زیبایی به خصوص پزشکی با لیزر، سبب شده است تا دستگاه های بسیاری برای لیزر موهای زائد تولید شوند.

لیزر موهای زائد پا کلینیک سپنتا

ضمن اینکه اکثر بانوان مشتاق به انجام لیزر موهای زائد پا که از مهم ترین عضو بدن است؛ هستند. داشتن پاهایی بدون مو، صاف، براق و لطیف می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در خانم ها شود.

اکثر خانم ها معمولاً آرزو دارند پاهایی بدون مو و صاف داشته باشند. بنابراین هر روز در پی رفع موهای زائد پا هستند. این عمل را می توان با استفاده از تیغ، موم و وکس انجام داد که خیلی وقت گیر و زمان بر است. ضمن اینکه این روش ها دائمی نیستند.

با استفاده از لیزر موهای زائد پا که روشی دائمی می باشد؛ دیگر نیازی به وکس، اپیلاسیون و تیغ نیست. همیشه شیوه های سنتی رفع موهای زائد بدن خطر آفرین بودند و احتمال سرایت بیماری های خونی و مسری در آنها خیلی بیشتر بود. ضمن اینکه روش لیزر موهای زائد پا روشی ایمنی است و با هیچ عوارض خاصی همراه نمی باشد.

دائمی بودن لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد پا و بدن شیوه ای دائمی می باشد. در اکثر موارد حتی بیش از ۹۵ درصد از موهای زائد در روش لیزر ریشه کن و قسمت تحت درمان کاملاٌ صاف و لطیف شده است.

هزینه و تعداد جلسات لیزر برای رفع موهای زائد پا

تعداد جلسات لیزر موهای زائد  بر اساس وسعت ناحیه تعیین می شود. در صورتی که وسعت ناحیه مورد نظر کم باشد تعداد جلسات لازم نیز کم خواهد بود و در غیر این صورت تعداد جلسات بیشتری نیاز است.

در کل حداقل ۴ تا ۱۰ جلسه برای لیزر موهای زائد پا لازم است؛ که هر جلسه با آماده سازی حداکثر ۱۰ دقیقه به طول می انجامد. ضمناً هزینه لیزر موهای زائد پا مطابق با نوع دستگاه مورد استفاده و تعداد جلسات تعیین می شود .

فواید لیزر موهای زائد

از مزایای لیزر موهای پا می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • از بین رفتن نگرانی هایی در خصوص بریدگی ها و خراش هایی که امکان دارد در زمان تراشیدن موهای زائد ایجاد شوند.
  • لذت بردن از پاهایی لطیف و صاف و براق
  • احساس پاکیزگی و اعتماد به نفس بالا
  • خداحافظی با وکس و تیغ برای مدت زمان طولانی

 

 

کلینیک تخصصی پوست و مو سپنتا

دسته‌بندی نشدهلیزر موهای زائدمقالات

نظرات این مقاله بسته میباشد .

contact-icon