خدمات

خدمات کلینیک سپنتا

خدماتی که در کلینیک سپنتا ارائه میشود شامل :

_

طب سوزنی

سوزن درمانی یا طب سوزنی یکی از با اهمیت ترین شاخه‌ طب سنتی کشور چین می باشد، که همانند بسیاری از ضوابط و قواعد طب سنتی مبنای علمی تایید شده ندارد و روشی تجربی به شمار می آید. در این شیوه درمانی، متخصصین سوزن‌های نازکی را به نواحی مشخص بدن که به آنها گذرگاه انرژی گفته می شود فرو می‌کنند. معمولاً طب سوزنی به منظور تسکین درد به کار می رود و شیوه انجام آن در کشورهای مختلف، متفاوت است.

لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای زائد در واقع دستگاهی است که فرایند نابودی مو‌های نامطلوب یا زائد را از طریق قرار دادن در معرض پرتوهای لیزر نور انجام می‌دهد. لیزر موهای زائد موجب از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو خواهد شد. این دستگاه‌ها از اواسط دهه ۹۰ میلادی مورداستفاده قرار گرفتند.

تزریق ژل لب

لب یکی از بخش های صورت می باشد که در اثر افزایش سن تغییراتی در آن ایجاد می شود. تزریق ژل لب می تواند به منظور برطرف نمودن این تغییرات و افزایش جذابیت صورت بسیار مفید باشد. در تزریق ژل اقدامی که صورت می گیرد این است که حجم حاشیه لب افزایش پیدا کرده و برجسته تر می شود و بدین صورت است که به جذابیت و زیبایی صورت به وسیله تزریق ژل لب افزوده می شود.

پلکسر

پلکسر یک ژنراتور پلاسما می باشد که پرتوهای متمرکز و کنترل شده پلاسما را از طریق یونیزاسیون گازهای موجود در هوا تولید می نماید. پلاسما به کمک قوس الکتریکی کوچکی میان نوک دستگاه و پوست بیمار، ایجاد می شود.

این قوس، به صورت کنترل شده، موجب تصعید اپیدرم پوست می شود؛ لذا این امرباعث کشیدگی پوست در ناحیه تحت درمان خواهد شد. این عمل موجب جمع شدن پوست در قسمت مورد نظر و در نتیجه، کاهش چین و چروک پوست و بالا آمدن پلک چشم می شود.

تزریق چربی

برای بسیاری از افراد، چاقی صورت یک مشکل محسوب می شود. ولیکن افزایش چربی و چاقی صورت یکی از ملاک های زیبایی به شمار می آید. به عنوان نمونه اغلب خانم ها ترجیح می دهند در قسمت لب یا گونه ها برجستگی داشته باشند. اشخاصی که از این نعمت بی بهره هستند می توانند با استفاده از روش تزریق چربی به قسمت مورد نظر، بسیار زیباتر از پیش به نظر برسند.

بوتاکس

تزریق ژل و بوتاکس یک عمل دفاعی می باشد که پوست صورت را در مقابل خطوط و چین و چروک ها مصون می‌دارد و به ویژه اگر برای رفع و پیشگیری از خطوط پیشانی مورد استفاده قرار گیرد، حالت تدافعی بیشتری نشان می‌دهد.

کربوکسی تراپی

کربوکسی نام علمی گاز دی اکسید کربن (CO2) است. در کربوکسی تراپی گاز  CO2زیر پوست تزریق میشود. بدن این تزریق را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی نموده و گردش خون در این قسمت افزایش پیدا می کند.

این بهبود و افزایش جریان خون موجب رسیدن مواد مغذی به این نواحی خواهد شد؛ در این صورت ترمیم سلولی روی می دهد. از این روش جهت رفع گودی و سیاهی زیر چشم، جوانسازی، کاهش چین و چروک ها و ترک های پوستی و کاهش سلول های چربی یا سلولیت ها استفاده می کنند.

کویتیشن

کویتیشن یک شیوه غیر تهاجمی است که به منظور فرم دادن به بدن و کاهش وزن استفاده می شود. این روش برای از بین بردن سلول‌های چربی جمع شده در سطوح بدن کابرد دارد. کویتیشن از امواج التراسوند با فرکانس صوتی استفاده می‌کند.

این امواج که گوش انسان‌ها قادر به شنیدن آن نیست، موجب ایجاد تکان‌هایی در بافت چربی‌ها می شود. این تکان‌ها به حدی شدید می باشد که سلول‌های چربی قدرت مقابله با آن را ندارد. بنابراین سلول‌های چربی شکسته می‌شوند و به شکل مایع در می‌آیند. بدن سلول‌های چربی مایع را یا سوزانده یا برای دفع شدن در کبد استفاده می‌کند.

کاشت مو

در صورتی که دچار ریزش موی سر یا کچلی شده‌اید، پیوند مو یا کاشت مو یکی از شیوه های مؤثر برای برطرف نمودن این مشکل است. عمل کاشت مو را در نواحی گوناگون مانند ابرو، موی سر و ریش هم می‌توان انجام داد.

اگر کاشت واحدهای فولیکولی به طور صحیح صورت پذیرد، موهای کاشته ‌شده در قسمت تحت درمان به صورت طبیعی رشد می‌کنند، دائمی هستند، به مراقبت خاصی نیاز ندارند، حالت داده می شوند و دچار ریزش نخواهند شد.

جوانسازی پوست

همه افراد علائمی از پیری پوست را در زندگی خود تجربه می کنند. چند مورد از نشانه های پیری پوست عبارتند از لکه ها، چین و چروک ها و نقاط رنگی. این ها همگی علائمی هستند که با گذشت زمان و به علت افزایش سن، در معرض بیش از حد نور خورشید قرار گرفتن و غیره بروز می کنند.

معمولاً افراد در صورت مشاهده این علائم تمایل دارند به سرعت تمامی آنها برطرف نمایند. از جمله روش های جوانسازی پوست می توان به مواردی نظیر پیروی از رژیم غذایی سالم و مناسب پوست و انجام حرکات ورزشی اشاره نمود.

contact-icon